Enter your keyword

Kulüp Faaliyetleri

Öğretim programlarındaki derslerin etkin ve verimli bir şekilde öğrencilere kazandırılması, bilgi aktarılması yanında öğrencilere değer katma- kazandırma konusundaki becerileri de önemlidir.

Bu bağlamda öğrencilerimizin;
* Sosyal Gelişimleri
* Sorumluluk ve Özgüven duygularının gelişmesi ve güçlenmesi
* Girişimci, yaratıcı ve yapıcı kazanımlar edinmeleri yönünde gerekli ortam oluşturulup gereken imkan ve destek verilecektir.

Bu anlamda okulumuzda yapacağımız faaliyetler aşağıdadır.

Satranç

Kulübümüz satranç oyununun tanımasını ve kurallarının öğrenilmesini, analitik düşünce yeteneğinin ve dikkatinin arttırılmasını, problemler karşısında farklı ve özgün stratejiler geliştirilmesini hedefler.

Müzik

Kulübümüzün amacı öğrenciye sanatı sevdirmek, hayal dünyasına müzik, ritm ve dans duygusunu katarak hem diledikleri enstrümanı doğru bir eğitimle çalmayı öğrenmelerini sağlamak hem de kişisel gelişimlerine  pozitif etki yapabilmektir.

Spor

Öğrencilerimizin futbol, basketbol, voleybol, masa tenisi vb spor dallarında eğitim vererek onların bedenen ve ruhen gelişmesini amaç edeniyoruz.

Drama/Tiyatro

Amacınız  drama, doğaçlama, yaratıcılık yönlerinizi geliştirmek, özgüveninizi ve konsantrasyonunuzu artırmak, ifade becerinizi güçlendirmek.

Robotik&Kodlama

Robotik dünyası ile tanışmalarını, her yaş grubuna uygun farklı robot türlerini ve kurulmasını, mekanik ve elektronik tasarım, proje tasarlama, program kodlama yöntemlerini anlamaları sağlanmaktadır

Kültür Edebiyat

Gençlerimizin Türk Edebiyat tarihini okuması, anlaması ve benimsemesi üzerine eğitimler sunuyoruz.

İsteğe Bağlı Sosyal Etkinlik Kursları

A- Müzik alanı kursları;
*Piyano
*Klasik Gitar
*Elektro Gitar
*Bateri\Ritim Dersleri
B- Spor Alanı
*Basketbol
*Yüzme
*Wushu
C- Drama\Tiyatro
D- Görsel Sanatlar
Alanlarındaki faaliyetler öğrencilerimizin isteğine bağlı olarak düzenlenecektir.