Enter your keyword

Etkinliklerimiz

Süleyman Beledioğlu Semineri

Süleyman Beledioğlu Semineri

Trabzon’da yılın en büyük semineri gerçekleştirildi! Hamamizade İhsan Bey Kültür Merkezinde gerçekleştirilen o eşsiz seminerimizde hem YKS hem LGS öncesi çocuklarımızın motivasyonunu gaye edinerek keyifli saatler geçirdik. Katılımlarından dolayı değerli hocamız Süleyman Beledioğlu'na,ebeveynlerimize,öğrencilerimize ve tüm organizasyonda görev yapan Karadeniz Eğitim Kurumları ailesine teşekkür ederiz.
Karadeniz Koleji Bursluluk Sınavı

Karadeniz Koleji Bursluluk Sınavı

Özel Trabzon Öncü Karadeniz Koleji olarak 2024-2025 dönemi icin okula kabul ve bursluluk sınavını 24.02.2024 tarihinde 4,5,6,7,9,10 ve 11. sınıf öğrencilerine başarıyla uyguladık. Başarılı olacak öğrencilerimizi tebrik eder bursluluk sınavına göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkür ederiz.
Forum Trabzon Tanıtım Fuarı

Forum Trabzon Tanıtım Fuarı

Okulumuz Forum Trabzon'da okulumuzun tanıtımını gerçekleştirdi. Fen Bilimleri, matematik, sosyal bilgiler, ilkokul anasınıfı, türkçe, robotik kodlama, müzik, drama, görsel sanatlar, fizik, kimya, biyoloji  derslerimizin etkinlikleriyle okulumuzun tanıtımını gerçekleştirdik. Sahne oyunları, dramlar, öğrenci gösterileri ve şarkılarla iki gün boyunca Forum Trabzon'daydık.
Uygulamalı Meslek Tanıtımı

Uygulamalı Meslek Tanıtımı

Okulumuzda belirli günlerde 7,8,9 ve 10. sınıflarımıza yönelik uygulamalı meslek tanıtım günleri düzenliyoruz. Öğrencilerimiz olmak istedikleri mesleklerin ( avukat, oyuncu, doktor, mimar vb.)çalışma şartlarını, görevlerini kendileri yaparak yaşayarak deneyimliyor. Bu sayede olmak istedikleri meslekle ilgili işin uzmanından bilgi almış oluyor.
Özel Ders Programı

Özel Ders Programı

Karadeniz Koleji'nde uygulanan "Özel Ders Programı"yla öğrencilerimizin belirlenen eksik konularında birebir çalışma, öğrenci ihtiyacını göre ilerleme, öğretmenlerin öğrencisinde eksik gördüğü konularda çalışmasına imkan veren bu programla eğitimde en iyisini yapmaya çalışıyoruz.