Enter your keyword

Etkinliklerimiz

Ortahisar Kaymakamlığı

Ortahisar Kaymakamlığı

Özel Trabzon Öncü Karadeniz Koleji olarak Genel Müdürümüz Gökhan GÜNDÜZ, Ortaokul Müdürümüz Serdar KÜÇÜKAKYÜZ ve halkla ilişkiler personelimiz Meltem TOSUN Trabzon Ortahisar Kaymakamı Sayın Gürkan DEMİRKALE'ye kurum ziyareti gerçekleştirmiştir. Kendilerine ziyaret kabulü ve misafirperverlikleri için teşekkür ederiz.
İş Birliklerimiz

İş Birliklerimiz

Özel Karadeniz Koleji olarak Hazine ve Maliye Bakanlığı Trabzon Defterdarlığına bir kurum ziyareti gerçekleştirdik. Ziyaretimizde Trabzon Defterdarlığı personeline ilişkin eğitim hizmetleri kapsamında anlaşmaya vararak eğitim sözleşmemiz imzalanmıştır. Trabzon Memur-Sen ve bağlı olduğu sendikalarla eğitim sözleşmesi imzalamıştır. Imperial Hastanesi ile protokol imzalanmıştır. Trabzon Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü ile iş birliği protokolü imzalanmıştır. Okulumuz Orman [...]
Süleyman Beledioğlu Semineri

Süleyman Beledioğlu Semineri

Trabzon’da yılın en büyük semineri gerçekleştirildi! Hamamizade İhsan Bey Kültür Merkezinde gerçekleştirilen o eşsiz seminerimizde hem YKS hem LGS öncesi çocuklarımızın motivasyonunu gaye edinerek keyifli saatler geçirdik. Katılımlarından dolayı değerli hocamız Süleyman Beledioğlu'na,ebeveynlerimize,öğrencilerimize ve tüm organizasyonda görev yapan Karadeniz Eğitim Kurumları ailesine teşekkür ederiz.